Często zadawane pytania (FAQ)

Wypełnij formularz aplikacyjny na strone główej.

Zgłoszenie nie jest wiążące i nie oznacza obowiązku zapłaty.

Wybierz w formularzu szkolenie, na które chcesz aplikować. W polu tekstowym możesz opowiedzieć nam o swojej sytuacji lub zadać dowolne pytanie. 

Po sprawdzeniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby udzielić dalszych informacji i odpowiedzieć na ewentualne pytania. Potwierdzimy dostępność miejsca i prześlemy informacje dotyczące płatności. Po zweryfikowaniu Twojej płatności otrzymasz dostęp do instrukcji i materiałów kursowych. Naukę z curriculum rozpoczniesz oficjalnie w najbliższy poniedziałek od momentu potwierdzenia Twojego uczestnictwa (lub kolejny, jeśli postanowisz rozpocząć naukę później i nas o tym poinformujesz).

Jeśli nie masz pewności, na które szkolenie aplikować, skontaktuj się z nami i pomożemy. Możesz to zrobić pisząc na hello@uxclassroom.com lub umawiając darmową konsultację z menu powyżej. Jesteśmy też dostępni na czacie przez większość dnia.

Uważamy, że ceny szkoleń oferujących opiekę mentorską są zawyżone (niektóre sięgają 12-15 tys. zł!).

Naszą misją jest dostarczanie edukacji UX/UI, która uczy kompleksowo i praktycznie, a jednocześnie nie kosztuje fortuny. Zbyt wielu utalentowanych ludzi zrezygnowało ze zdobycia zawodu UX Designera ze względu na brak zdywersyfikowanej, dostępnej dla każdego oferty szkoleń.

Jesteśmy niedużą firmą i prowadzimy szkolenia zdalnie, bez wynajmowania przestrzeni biurowej. Nie zatrudniamy kosztownych zespołów od marketingu i sprzedaży, co pozwala ograniczać nasze koszty operacyjne do minimum. Cena, jaką pobieramy za szkolenia to w większości wynagrodzenie za czas ekspertów poświęcony na opiekę mentorską.

Dla szkolenia „Podstawy UX/UI” nie mamy żadnych wymagań wstępnych. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, zaczynając od takich zagadnień, jak różnice między UX i UI Designem. Z kolei do rozpoczęcia Akademii kariery osoba aplikująca musi wykazać, że opanowała już podstawy UX designu (np. przez kurs Udemy lub Coursera) lub posiada jakieś wcześniejsze relewantne doświadczenie.

Nie wymagamy od kursantów dyplomu ukończenia konkretnych studiów.

Oczywiście do nauki i pracy projektowej będzie potrzebny komputer lub laptop z połączeniem internetowym. Programy, z których korzystamy, mają wersję darmową.

Najbliższa edycja rusza w połowie kwietnia 2023. Jeśli zaaplikujesz po tym terminie, a my będziemy mieć wolne miejsce — będzie Twoje!

Ze zdobytym na szkoleniach doświadczeniem możesz aplikować na stanowiska juniorskie takie jak: UX Designer, UX/UI Designer, UI Designer, Product Designer, UX Architect, Architekt informacji i tym podobne.

Otrzymasz dostęp do materiałów do samodzielnej nauki podzielonych na tygodnie i moduły. W każdym tygodniu będziesz mieć do wykonania zadanie praktyczne. Ty decydujesz, kiedy i o jakiej porze przystępujesz do nauki i zadań.

Jeśli pracujesz na pełen etat, na przykład, to możesz to robić wieczorami i w weekendy.

Potrzebujesz pomocy z zadaniem? Możesz napisać do mentora lub umówić się na wideorozmowę używając wygodnego kalendarza. Feedbacku pisemnego udzielimy tak szybko, jak tylko odczytamy wiadomość. Konsultacje prowadzimy przez większość dnia (9-20).

Po przesłaniu rozwiązania do zadania mentor sprawdzi je, skomentuje i udzieli wskazówek dotyczących możliwych ulepszeń. Mentor będzie także monitorował Twój postęp na podstawie wyników z quizów i fiszek do każdego modułu.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony/-a z przebiegu szkolenia w ciągu 14 dni od rozpoczęcia, masz prawo do pełnego zwrotu środków.

Tak, wszyscy uczestnicy, którzy pomyślnie ukończą kurs, otrzymają imienny certyfikat. Taki certyfikat można przedstawić potencjalnemu pracodawcy, a także udostępnić na swoim profilu LinkedIn lub stronie portfolio.

Żadna szkoła nie może zagwarantować, że po szkoleniu od razu znajdziesz pracę. Dlatego nie sprzedajemy pustej obietnicy pod tytułem „gwarancja pracy”. Możemy natomiast zagwarantować z czystym sumieniem, że tak opracowaliśmy nasze metody nauczania, aby zmaksymalizować Twoje szanse na zatrudnienie i dać Ci przewagę nad innymi kandydatami.

Dajemy wiedzę, narzędzia i wsparcie merytoryczne, ale dużo zależy również od samego kursanta i tego, czy odpowiednio się przyłoży i weźmie nasz feedback do serca.

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość.

Postaram się odpowiedzieć w ciągu kilku godzin. Miłego dnia :-)

Porozmawiajmy

karol wozniak przed laptopem

Karol Woźniak, UX Designer & Mentor

Rozmowa telefoniczna

Wybierz dzień i godzinę, które Ci odpowiadają — zadzwonię do Ciebie punktualnie.

Lub zadzwoń: +48517972803

Napisz wiadomość

Odpisuję w ciągu kilku godzin. Użyj formularza lub napisz ze swojej skrzynki na: kontakt@uxclassroom.com

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzamy je zgodnie z naszą Polityką prywatności.

—————————————————————————————————————————————————————————————————

Zobacz bezpłatne szkolenie

Wpisz imię oraz e-mail, aby zobaczyć bezpłatne wideo.

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzamy je zgodnie z naszą Polityką prywatności. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do nagrania za 499 zł brutto, pisząc na adres kontakt@uxclassroom.com

—————————————————————————————————————————————————————————————————

Request full syllabus

We will send our UX/UI Bootcamp details to your mailbox.

By submitting you accept our Privacy Policy.

Aplikacja na szkolenie UX/UI

Aplikacja nie jest wiążąca

Po rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia wyślemy informację zwrotną i odpowiemy na ewentualne pytania. Szkolenie opłacisz, gdy potwierdzimy Twoje miejsce w szkoleniu.