O nas

Obalamy mit, że edukacja UX/UI z opieką mentora musi być droga

Naszą misją jest zapewnienie każdemu, kto marzy o kreatywnej pracy w branży IT, dostępu do wiedzy i narzędzi, dzięki którym zmaksymalizują swoje szanse zdobycia pierwszej pracy w roli UX/UI Designera.

Odpowiadając na różne potrzeby przyszłych projektantów, stworzyliśmy ofertę zarówno dla zupełnych nowicjuszy, jak i osób, które opanowały już podstawy i chcą rozwijać się dalej.

people working together

Analizujemy potrzeby i cele kursantów jak przystało na ekspertów UX

Doskonale rozumiemy, jak trudna bywa samodzielna nauka zwłaszcza w przypadku tak złożonej dziedziny, jak UX.

Dlatego stworzyliśmy curriculum, które uczy kompleksowo, a jednocześnie umożliwia stopniowy, harmonijny postęp. Zostawiliśmy w nim tylko taką wiedzę, która ma praktyczne zastosowanie w przyszłym zawodzie.

Nasze szkolenia UX/UI łączą samodzielną pracę i naukę z bieżącym dostępem do informacji zwrotnej doświadczonego mentora.

Wierzymy, że jest to najlepszy sposób przyswajania wiedzy i zdobywania umiejętności. Jednocześnie, taki format pozwala na dużą elastyczność i swobodę — ucz się w ulubionych porach, nawet jeśli masz pracę na pełen etat.

Ja dałem radę. Teraz kolej na Ciebie.

„Decyzję o zostaniu UX Designerem podjąłem po ukończeniu studiów architektonicznych i roku pracy jako projektant budynków.

Poprzednia praca nie dawała mi wystarczającej satysfakcji, więc postanowiłem wykorzystać to co już umiałem i się przebranżowić.

Nie mogłem pozwolić sobie na kosmiczne ceny bootcampów UX, więc uczyłem się na własną rękę. Długo błądziłem po omacku i bez żadnego progresu. Na szczęście sytuacja się zmieniła, gdy otrzymałem wsparcie doświadczonego UX Designera. Pracowałem wtedy woluntaryjnie dla startupu i w ciągu kilku tygodni nauczyłem się więcej niż w trakcie wielu miesięcy samodzielnej nauki.

Teraz jestem doświadczonym ekspertem i moją misją jest niesienie wsparcia dla osób, które zaczynają tam gdzie ja byłem ponad 6 lat temu. Do zobaczenia na szkoleniu!”

-Karol Woźniak, założyciel UX Classroom

UX Classroom founder

Karol – UX Designer i założyciel UX Classroom. Z wykształcenia architekt budynków.

ux classroom ebook

Mój autorski e-book z praktycznymi wskazówkami na temat transferu do branży UX Design (po angielsku). Pobierz darmowy e-book tutaj.

Dane firmy

Karol Woźniak Design

Kotsisa 8B/65, 03-307 Warszawa

NIP: 7010987827

REGON: 386366220

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość.

Postaram się odpowiedzieć w ciągu kilku godzin. Miłego dnia :-)

Napisz wiadomość

Odpisuję w ciągu kilku godzin. Użyj formularza lub napisz ze swojej skrzynki na: kontakt@uxclassroom.com

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzamy je zgodnie z naszą Polityką prywatności.

—————————————————————————————————————————————————————————————————

Zobacz bezpłatne szkolenie

Wpisz imię oraz e-mail, aby zobaczyć bezpłatne wideo.

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzamy je zgodnie z naszą Polityką prywatności. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do nagrania za 499 zł brutto, pisząc na adres kontakt@uxclassroom.com

—————————————————————————————————————————————————————————————————

Request full syllabus

We will send our UX/UI Bootcamp details to your mailbox.

By submitting you accept our Privacy Policy.

Aplikacja na szkolenie UX/UI

Aplikacja nie jest wiążąca

Po rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia wyślemy informację zwrotną i odpowiemy na ewentualne pytania. Szkolenie opłacisz, gdy potwierdzimy Twoje miejsce w szkoleniu.